Site İçi Arama

tarih

“Mustafa Kemal Atatürk’ü Tanımak ve Anlamak” Kitabını Tanıyalım

Yazar Cengiz TATAR, bu kaynak eseri Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılına armağan olması dilekleriyle Türk okuyucusunun beğenisine sunmaktadır.

STRASAM yazarlarından Dr. Cengiz TATAR’ın “Mustafa Kemal Atatürk’ü Tanımak ve Anlamak” isimli kitabı yayınlandı. Kitap, doğumundan ölümüne kadar Atatürk’ün yaşadıklarını ve yaptıklarını kapsayan bir kitap olarak dikkatleri üzerine topladı.

Türk Bağımsızlık Savaşı’nın önderi, laik ve demokratik Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve Türk çağdaşlaşma hareketinin lideri Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü tanımak ve anlamak için bir başucu eseridir. Mustafa Kemal’i tanımak ve anlamak, onun prensiplerini, düşünce sistemini ve kişisel niteliklerini bilmek ve benimsemektir. Tam bağımsız bir devlet olarak akıl ve bilimin rehberliğinde laik dünya görüşü ile halkın kendi kendini yöneterek egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olmasını hedefleyen bir devlet adamı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, vatanseverliği, bağımsız karakteri ve devrimleri ile sonsuza kadar yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir. Yazar Cengiz TATAR, bu kaynak eseri Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılına armağan olması dilekleriyle Türk okuyucusunun beğenisine sunmaktadır. 

Ankara ATO Congresium, Söğütözü’ndeki 1-10 Aralık 2023 tarihleri arasında yapılması planlanan 19. Ankara Kitap Fuarı kapsamında, 3 Aralık 2023 Pazar günü 13.30-18.00 saatleri arasında Galeati Yayıncılık 602-C numaralı stantta “Mustafa Kemal Atatürk’ü Tanımak ve Anlamak” kitabının imza gününe katılacak olan Yazar Cengiz TATAR, okuyucularıyla buluşacak. Ben de o gün orada olmayı planlıyorum.

Dr. Hüseyin Fazla
Dr. Hüseyin Fazla
Tüm Makaleler

  • 28.11.2023
  • Süre : 1 dk
  • 857 kez okundu

Google Ads